Blog > Komentarze do wpisu

Wesolo i zdrowo, bo na sportowo

Dnia 13.05.2015 roku odbyło się Święto Szkoły pt. "Wesoło i zdrowo, bo na sportowo". Na dzień sportu  zostali zaproszeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Starym Rybiu i klasa VI z Zespołu Szkół w Rupniowie.

Na początku imprezy klasy młodsze w ramach programu "Owoce i warzywa w szkole" wykonały ciekawe "kompozycje" z różnych warzyw i owoców. Klasy trzecie tworzyły plakaty o zgubnych skutkach palenia papierosów pod hasłem "Nie pal przy mnie proszę".

Następnie przystąpiono do rozgrywek sportowych. Rywalizacja w wielu różnych konkurencjach (np. rolki, bieg z maczugami, mini rowerki, bicykle, rzuty do celu, przeciąganie liny, skoki w workach oraz maty taneczne) była bardzo zacięta. Zwyciężyła i puchar Dyrektora Szkoły w Nowym Rybiu zdobyła drużyna gości ze Starego Rybia. Podczas imprezy wręczono także nagrody w konkursie "Apetyt na zdrowie".

Wynik rywalizacji w klasach starszych ważył się do samego końca rozgrywek. Po konkurencjach sportowych z meczami piłki nożnej dziewcząt i chłopców był remis. O zwycięstwie ekipy z Rupniowa zadecydowały maty taneczne.

Już czekamy na rewanż za rok!

Podczas święta nie zabrakło również pokazu akcji strażaków z OSP Nowe Rybie. Uczestnicy spotkania otrzymali lody i soki.

Cała impreza odbyła się m. in. dzięki sponsorom: Radzie Rodziców w Nowym Rybiu, OSP Nowe Rybie, firmie Tymbark, Koral oraz naszym nauczycielom: Pani Jadwidze i Panu Grzegorzowi. Dziękujemy!

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło 

środa, 27 maja 2015, piotrek0044

Polecane wpisy