Blog > Komentarze do wpisu

Dzień Edukacji Narodowej i Ślubowanie klasy I

Dnia 12 października odbyła się uroczysta akademia z okazji dnia Edukacji Narodowej połączona ze  Ślubowaniem klasy I. W uroczystości wzięli udział emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły, rodzice uczniów klasy I oraz zastępca wójta Gminy Limanowa Marian Mąka wraz z panią dyrektor GZOS Edytą Król

W pierwszej części akademii zaprezentowali się pierwszoklasiści. Po przedstawieniu swoich umiejętności recytatorskich i wokalnych złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły.  Następnie pani dyrektor pasowała dzieci na uczniów naszej szkoły, a wychowawczyni klasy I pani Agata Jaworska rozdawała im legitymacje szkolne. Życzenia pierwszoklasistom złożył także wójt Marian Mąka. 

Ślubowanie złożyli także nowi uczniowie naszej szkoły z klasy IV i V.

W części drugiej akademii życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły złożyli wierszem i piosenkami uczniowie klas IV-VII, chór szkolny. Uroczystość zakończyła krótka scenka kabaretowa przedstawiająca "trudną" pracę nauczycieli.

My także dołączamy się do życzeń dla nauczycieli, naszych wychowawców i wszystkich pracowników szkoły, dzięki którym wszystkiego możemy się nauczyć. Dziękujemy za cierpliwość, ale i także za pomoc, na którą z państwa strony możemy zawsze liczyć. 

 slubowanie

ślubowanie

ślubowanie

ślubowanie

ślubowanie

ślubowanie

ślubowanie

ślubowanie

ślubowanie

ślubowanie

ślubowanie

poniedziałek, 29 października 2018, julka1940

Polecane wpisy