Blog > Komentarze do wpisu

Konkursy szkolne na 100 lecie Niepodległości!!!

W październiku nasza szkoła organizowała różne konkursy związane z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Były to: konkurs recytacji wierszy patriotycznych, konkurs pieśni patriotycznych, konkurs plastyczny pt. "Droga do wolności"-portret Józefa Piłsudskiego oraz konkurs prezentacji multimedialnej pt. "Sto lat Niepodległej-wolna i niepodległa".

Podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej akademii 9 listopada.

Oto wyniki: 

Konkurs recytacji wierszy w kategorii klas IV-VI :

1 miejsce - Giza Beata z klasy IV

2 miejsce - Kolarz Aleksdrana z klasy VI

3 miejsce- - Piechnik Bartłomiej z klasy IV i  Józkowicz Roksana z klasy V

Wyróżnienia otrzymali: Śliwa Adrianna z klasy IV, Świątko Dominika z klasy IV, Kulig Kornelia z klasy V,  Dudek Gabriela z klasy VI

 Konkurs recytacji wierszy w kategorii klas VII-VIII :

1 miejsce - Szumańska Julia z klasy VII

2 miejsce - Tabak Natalia z klasy VIII

3 miejsce - Pawlińska Anna z klasy VII

 

Konkurs pieśni patriotycznej :

1 miejsce: Józkowicz Roksana  i Gogól Zuzanna z klasy V

2 miejsce zajęła -  klasa 1

3 miejsce: Tabak Natalia i Kaja Amelia z klasy VIII

Wyróżnienia za udział :

- uczennice klasy VI : Świątko Patrycja, Kolarz Aleksandra, Kurzeja Martyna, Dudek Gabriela, Papież Laura, Kruczek Patrycja

 Konkurs plastyczny :

1 miejsce:

- Brewczyńska Wiktoria z klasy V

- Kucza Justyna z klasy V

2 miejsce:

- Kwarciak Oliwia z klasy IV

- Świątko Dominika z klasy IV

3 miejsce:

- Pączek Weronika z klasy V

- Stafiński Alan z klasy V

- Pędzik Krystian z klasy IV

Wyróżnienia otrzymali: Tomczyk Urszula z klasy V, Kaja Albert z klasy VI, Kulig Kornelia z klasy V, Tabor Jarosław z klasy VII, Gogól Zuzanna z klasy V, Śliwa Adrianna z klasy IV, Giza Beata z klasy IV, Kolarz Wiktoria z klasy VII, Skiba Karol z klasy IV

 Konkurs prezentacji multimedialnej :

Prace wyróżnione :

- Pączek Weronika z klasy V

- Pawlińska Anna i Szumańska Julia z klasy VII

Uznanie za udział w konkursie:  Brewczyńska Wiktoria z klasy V, Kulig Kornelia z klasy V,  Kucza Justyna z klasy V, Świątko Patrycja z klasy VI, Stafiński Alan z klasy V, Kaja Albert z klasy VI, Dudek Gabriela z klasy VI, Skiba Kamil z klasy IV, Piechnik Karol z klasy VI, Pasoń Stanisław z klasy VI,  Pytel Kinga z klasy VII, Kolarz Wiktoria z klasy VII, Pałka Bartłomiej z klasy V

Wszystkim uczniom gratulujemy !!!

 konkurskonkurs

konkurs

konkurs

konkurskonkurs

konkurs

konkurs

 

piątek, 23 listopada 2018, ania5812

Polecane wpisy