Kategorie: Wszystkie | Biblioteka | Imprezy | Konkursy | Rozrywka | Różności | Sport | Wycieczki
RSS
środa, 30 stycznia 2013

22 lutego w ramach aktywnie spędzanych ferii zimowych w szkole odbyły się zajęcia cyrkowe dla uczniów klas IV-VI. W tym roku opiekun koła Pan Grzegorz  przygotował dla nich nie lada atrakcję - naukę jazdy na rowerach jednokołowych czyli monocyklach.

Monocykl często kojarzony jest przede wszystkim z cyrkiem, lecz w wielu krajach Europy Zachodniej, USA czy Japoni jest popularnym środkiem sportu i rekreacji. Jazda na monocyklu jest trudniejsza niż na rowerze dwukołowym o czym nasi koledzy sami mogli się przekonać:)

Ferie

ferie

środa, 23 stycznia 2013

Zakończyło się pierwsze półrocze nauki. Najlepszą klasą okazała się klasa IV ze średnią 4,4. Drugie miejsce zajeła klasa V (4,19), a trzecie klasa VI -3,8.                                                      

Najlepsi uczniowie to:

klasa IV

Przechrzta Jakub - 5,0 

 Pączek  Patrycja, Filip Kaciczak, Pietrzak Aleksandra- 4,8,

klasaV

Brewczyńska Klaudia, Kulig Joanna, Młyńska Klaudia- 5,0

Dudek Angelika, Kaja Aleksandra, Piechnik Mateusz - 4,9

Karol Młyński, Szumańska Katarzyna - 4,8

Klasa VI

Sylwia Pędzik- 5,0

Małogorzata Ptaszek, Wojtek Tabak- 4,9

Kinga Pączek- 4,8

 Gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów w nauce.

 

środa, 09 stycznia 2013

W grudniu wszystkie klasy brały udział w konkursie ogłoszonym przez Samorząd Szkolny pt. " Świąteczny wystrój klas ". Jury w składzie: Pan Grzegorz Małojło, Pani Małgorzata Ryś oraz opiekun samorządu Pani Iwona Gawlak miało trudny orzech do zgryzienia. Wszystkie klasy wyglądały miło i przytulnie oddając świąteczny nastrój. Po dłuższym zastanowieniu jury przyznało 1- sze miejsca klasie III i IV. Wyróżnienie otrzymał Oddział Przedszkolny.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

choinka

choinka

szopka

środa, 02 stycznia 2013

Dnia 20.12.12 w naszej szkole odbyła się uroczysta wigilia przygotowana przez samorząd szkolny. Spotkanie rozpoczęło się od poświęcenia opłatków przez księdza Janusza Liszkę. Jasełka przedstawiła klasy III-VI pod kierunkiem pani Małgorzaty Ryś. Największe wrażenie wywołał występ diabłów. W trakcie akademii chór śpiewał kolędy i pastorałki, a klasa II grała na fletach. Uroczystość zakończyło wspólne łamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń.

jasełka

jasełka

jasełka

jasełka

jasełka

jasełka

jasełka