Kategorie: Wszystkie | Biblioteka | Imprezy | Konkursy | Rozrywka | Różności | Sport | Wycieczki
RSS
wtorek, 31 stycznia 2017

 Dopasuj postacie z "Kubusia Puchatka"

Wykreślanka z piłkarzami

Wyścigi z książkami

Wisielec z instrumenatmi

poniedziałek, 30 stycznia 2017

Dnia 22 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji dnia Babci oraz Dziadka. Na początku uczniowie klasy 0 i II- IIV recytowali piękne wiersze i śpiewali piosenki. Potem dziewczyny z koła tanecznego zatańczyły tańce z pomponami i bez nich. Następnie koło teatralne z udziałem chóru szkolnego przedstawiło jasełka. Gościom zaprezentowała się też grupa kolędnicza "Z Gwiazdą" pod kierunkiem Pani Pauliny Nuzia.

Niespodzianką był gościnny występ grupy kolędniczej przygotowanej przez ks. Józefa, a złożonej z uczniów naszej szkoły,  gimnazjum w Rupniowie oraz z udziałem Pana Jana Myszki oraz Pani Beaty Kaii.  Jasełka były bardzo ciekawe oraz śmieszne.

Na zakończenie akademii wszystkie dzieci zaśpiewały "Sto lat" a potem złożyły babciom serdeczne i szczere życzenia. Babcie i dziadkowie mogli się wspólnie spotkać przy kawie i ciastku.

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

babcia

wtorek, 17 stycznia 2017

6 stycznia w w świetlicy wiejskiej w Starej Wsi odbył się XXI Gminy Przegląd Grup Kolędniczych z Gminy Limanowa. Wzięła w nim udział nasza grupa kolędnicza złożona z Kacpra, Jarka i Arka z klasy V oraz Daniela, Krystiana i Alberta z klasy IV. Chłopcy przygotowani przez Panią Paulinę Nuzia zdobyli III miejsce i nagrodę pieniężną w kwocie 700 zł.

Gratulujemy!

kolędnicy

kolędnicy

 kolędnicy

kolędnicy

kolędnicy

więcej zdjęć na stronie http://www.gminalimanowa.pl/aktualnosci/2017/01/xxi-przeglad-grup-koledniczych-za-nami

piątek, 13 stycznia 2017

22. 12. 2016r. w naszej szkole odbyła się uroczysta wigilia. Na początku koło teatralne pod kierunkiem pani Jolanty Janas przedstawiło jasełka bożonarodzeniowe, w których wystąpiły klasy 0, II, III, V oraz chór szkolny. Następnie odbył się konkurs śpiewania kolęd. Wszyscy przepięknie śpiewali dlatego też otrzymali dyplomy i nagrody. W kolędowanie włączyli się wszyscy uczniowie z akompaniamentem pani Pauliny Nuzia. W tym dniu odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy wieniec świąteczny. Na zakończenie uroczystości pani dyrektor Maria Sułkowska złożyła życzenia a klasa III wręczyła nauczycielom samodzielnie pieczone pierniki. Po akademii wszyscy poszli do swoich klas by połamać się opłatkiem, oraz złożyć sobie życzenia.

wigilia

wigilia

wigilia

wigilia

wigilia

wigilia

wigilia

 wigilia

wigilia

wigilia

wigilia

wigilia

wigilia