Kategorie: Wszystkie | Biblioteka | Imprezy | Konkursy | Rozrywka | Różności | Sport | Wycieczki
RSS
poniedziałek, 27 lutego 2012

Nasze ferie były bardzo udane. Pogoda sprzyjała zabawom na śniegu. Można było też skorzystać z zajęć organizowanych w szkole dla nudzących się dzieci. Ale największą atrakcją był wyjazd do  Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej. Mieliśmy możliwość obejrzeć  wozy strażackie, przymierzyć stroje,  hełmy oraz potrzymać sprzęty wykorzystywane przez strażaków.  Na zakończenie wycieczki strażacy z Nowego Rybia ufundowali wszystkim pizze. WSZYSTKIM bardzo dziekujemy!

Więcej wiadomości znajdziesz na: http://www.ug.limanowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1019%3Auczniowie-z-nowego-rybia-z-wizyt-u-straakow&catid=2%3Aowiata&lang=pl

bal przebierańców

Dnia 09.02.12 w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowo-walentynkowa. Młodsze klasy przebierały się w karnawałowe postacie. Furorę na sali robili m.in. super bohaterowie, księżniczki, wróżki. Królową i królem balu zostali Ada (lat 4) i Patryk (kl. I). Grupa starszej młodzieży świętowała walentynki tańcząc i zamawiając piosenki... W trakcie zabawy DJ rozdawał kartki walentynkowe. Najwięcej życzeń otrzymali: Krystian Lizak (kl. V), Bartosz Knap (kl.V), Patrycja Opach (kl. IV).

walentynki

piątek, 24 lutego 2012

10 lutego 2012 r. po raz pierwszy w bibliotece szkolnej pojawili sie uczniowie klasy I. Pierwszaki poznali pomieszczenie biblioteki i zgromadzone zbiory, zapoznali się z regulaminem biblioteki oraz zasadami obchodzenia się z książkami. Po wykonaniu szeregu zadań (np. wypełnianie krzyżówki, odgadywanie zagadek, wykonywanie obliczeń) zostali pasowani na czytelnika i mogli wypożyczyć swoje pierwsze lektury. Na pamiątkę pierwszej wizyty w bibliotece otrzymali specjane wydanie gazetki "Plusk" oraz zakładki wykonane przez uczennice klasy V: Małgosię i Kingę.

 

 pasowanie

poniedziałek, 06 lutego 2012

Nasz chór szkolny obchodzi pięciolecie istnienia. Z tej okazji ukazał się artykuł na stronie gminy limanowa. POLECAMY!!!

http://www.ug.limanowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=999%3Api-lat-istnienia-choru-kanon&catid=2%3Aowiata&lang=pl

Więcej o szkole możemy się dowiedzieć na stronie www.spnowerybie.republika.pl .

Zawiera ona bogate i ciekawe informacje o naszej wsi, szkole,  naszej patronce, nauczycielach, samorządzie szkolnym. Opisuje  historię szkoły i  ciekawe wydarzenia szkolne! ;)

09:21, sylwiap12345 , Różności
Link Dodaj komentarz »