Kategorie: Wszystkie | Biblioteka | Imprezy | Konkursy | Rozrywka | Różności | Sport | Wycieczki
RSS
środa, 27 lutego 2013

Znajdź imiona dziewczyn z klasy VI

 

środa, 20 lutego 2013

7 lutego odbyło się spotkanie wszystkich uczniów z panią policjant Marią Szubryt z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. Pani aspirant sztabowy bardzo ciekawie omówiła wszystkie zagrożenia i niebezpieczeństwa, na które dzieci i młodzież są narażone. Klasom młodszym przypomniała o przepisach ruchu drogowego.

W konkursie wiedzy podsumowującej spotkanie wzięli udział: JakubMłyński z kl. II, Kinga Piechnik z kl. III, Jakub Kulig z kl. IV i Aleksandra Kaja z kl. V.

Na zakończenie wszyscy uczniowie klas I-V otrzymali od Powiatowego Biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Limanowej odblaskowe kamizelki.

policja

policja

policja

policja

policja

O naszej akcji ukazały sią artykuły w lokalnych mediach:

http://limanowa.in/wydarzenia/portal-szkolny;akcja-policji-i-arimr-w-nowym-rybiu,12776.html

http://www.ug.limanowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1527%3Aakcja-policji-i-arimr-w-nowym-rybiu&catid=4%3Agmina&lang=pl

 

poniedziałek, 18 lutego 2013

6 lutego Samorząd Szkolny i Rada Rodziców zorganizowała zabawę choinkową dla klas młodszych i starszych. Muzyczną rozrywkę zapewnił nam zaproszony DJ - Smile, a słodki poczęstunek rodzice.  Młodszych balowiczów trudno było rozpoznać. Na parkiecie wyróżniały się: księżniczki, spaidermen, motylki, batman, diabeł, wróżki. Najładniej przebrane dzieci otrzymały drobne upominki.

Klasom starszym samorząd zorganizował konkurs na najładniejszy taniec w parach. Nagrody otrzymali:

1 miejsce-Filip Kaciczak i Mariola Kruczek

2 miejsce-Damian Przechrzta i Patrycja Mucha

zabawa

zabawa

zabawa

zabawa

zabawa

zabawa

zabawa

zabawa

zabawa

 

 

czwartek, 14 lutego 2013

Dla tych, którzy są zakochani, byli zakochani lub będą zakochani!

środa, 13 lutego 2013

Oto wyniki konkursu czytelniczego w I półroczu 2012/2013r.

   Najlepszą klasą została klasa II - średnia wypożyczeń to 32,75

   II miejsce zajęła klasa III- średnia 21,75

   III miejsce - klasa VI - 11,60

   IV miejsce - klasa V- 11,41

   V miejsce - klasa IV - 7,67

czytelnictwo

W konkursie indywidualnym najlepszą czytelniczką w klasach II-III okazała się Karolina Kapitan z klasy III (65 książek), II miejsce zdobyła Małgorzata Sternal z klasy II (48 książek), a III miejsce - Jakub Młyński z klasy II (43 książek).

W klasach IV-VI- I miejsce zdobyła Patrycja Mucha z klasy IV (46 książek), II miejsce Iwona Kołodziej z klasy V (31 książek), a III miejsce - Małgorzata Ptaszek z klasy VI (29 ksiązek).

czytelnictwo

Konkurs na urodzinową kartkę dla redakcji bloga "Plusk" został rozstrzygnięty. Otrzymaliśmy ciekawe i interesujące laurki.

Nagrody otrzymały:

Kl. 0

1 miejsce: Weronika Pączek

Kl. 1-3

1 miejsce: Klaudia Pączek

Kl. 4-6

1 miejsce: Katarzyna Szumańska

Kartka

Kartka

Kartka

Kartka

konkurs

G R A T U L U J E M Y!

09:05, sylwiap12345 , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 10 lutego 2013

1 lutego 2013 r. jak co roku odbyło się pasowanie uczniów klasy I na czytelników biblioteki szkolnej. Pierwszaki zapoznały się z biblioteką i jej zbiorami, poznały zasady wypożyczania i obchodzenia się z książkami. Po wykonaniu zadań, które miały sprawdzić umiejetność czytania, pisania, liczenia, rozwiązywania zagadek uczniowie złożyli przyrzeczenie i mogli wypożyczyć swoje pierwsze lektury. Na pamiatkę spotkania otrzymali specjalne wydanie gazetki "Plusk" z rebusami i krzyżówkami oraz zakładki wykonane przez klasę IV i V.

pasowanie

 
1 , 2