Kategorie: Wszystkie | Biblioteka | Imprezy | Konkursy | Rozrywka | Różności | Sport | Wycieczki
RSS
środa, 18 lutego 2015
piątek, 13 lutego 2015

Pierwszaki postanowiły pomóc ptakom w okresie zimy. Wraz z Panią Bożenką zrobili pomysłowe karmniki i zawiesili je na drzewach w szkolnym ogrodzie. Bardzo dziękujemy pierwszakom. Na pewno ptaki są im też bardzo wdzięczne.

karmniki

karmniki

karmini

karmniki

karmniki

karmniki

Tagi: klasa I zima
21:06, karolina1248 , Różności
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 12 lutego 2015

Od poniedziałku po naszej szkole chodzą redaktorzy z naszej szkolnej gazetki szkolnej "Plusk". Do dzisiaj zdążyliśmy sprzedać już 35 numerów. Ale to nie koniec. Gazetki sprzedają się jak ciepłe bułeczki, kolejne wydania są już w druku. Gazetki będą sprzedawane do końca tego tygodnia. Życzymy naszym redaktorom kolejnych sukcesów i czekamy  na kolejne numery :)

 

Tagi: Gazetka
14:30, karolina1248
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 10 lutego 2015

Dnia 03.02.2015 klasa I po raz pierwszy przyszła do naszej szkolnej biblioteki. W uroczystości wzięła udział Pani dyrektor oraz wychowawczyni kl. I Pani Bożena. Najpierw pierwszaki wykonywali różne zadania, dzięki którym zapoznali się z regulaminem biblioteki szkolnej. Następnie złożyli uroczyste ślubowanie i mogli wypożyczyć książki. Na pamiątkę spotkania otrzymali zakładki wykonane przez klasy IV i V oraz specjalne wydanie naszej gazetki "Plusk".

biblioteka

biblioteka

biblioteka


niedziela, 08 lutego 2015

Dzisiaj przywitaliśmy nową redaktorkę Aleksandrę Śliwę.

Życzymy  dużo sukcesów, dobrej współpracy z nami i myślimy, że pomożesz nam w redakcji.

czwartek, 05 lutego 2015

Dnia 21.01.2015 roku w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Dla klas młodszych od godziny 13.00 do godziny 15.30, a dla klas starszych od godziny 16.00 do 19.00. Wszyscy świetnie się bawili przy wspaniałej muzyce. Było też mnóstwo konkursów w tym: konkurs na najładniejsze przebranie dla klas młodszych, konkurs na to kto zje największą część jabłka bez użycia rąk (wygrał Daniel z 5 klasy), quiz walentynkowy, taniec z balonem i wybranie tegorocznego króla i królowej balu. Rodzice sponsorowali słodki poczęstunek i zimne napoje, a nagrody w konkursach - samorząd szkolny.

 Zabawa była bardzo udana a królewskie pary to:

Klasy młodsze : Kornelia (kl. I) i Dominik (kl. I)

Klasy starsze: Ola (kl. IV) i Kamil (kl. IV).

bal

bal

bal

bal

bal

bal

bal

bal

bal

bal