Kategorie: Wszystkie | Biblioteka | Imprezy | Konkursy | Rozrywka | Różności | Sport | Wycieczki
RSS
piątek, 13 listopada 2015

05.11.2015r. odbyły się XVIII Biegi Niepodległościowe w Młynnym. W zawodach wzięła udział liczna reprezentacja naszej szkoły. Mimo ogromnej konkurencji- ok. 450 uczestników osiągnęliśmy znaczące sukcesy.

I miejsce zdobył Dominik Mucha z klasy II, drużyna chłopców- IV miejsce a Filip Tabak z kl. III- V miejsce. Gratulujemy wszystkim biegaczom.

bieg

bieg

bieg

bieg

bieg

więcej zdjęć na stronie:

http://ug.limanowa.pl/pl/284/2483/bieg-niepodleglosci-po-raz-osiemnasty-–-rekord-frekwencji-.html#prettyPhoto 

Dnia 10.11.15 odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości przygotowaną przez klasę trzecią i chór klasy piątej. Wszyscy uczniowie byli pięknie ubrani a najładniej wyglądała klasa druga z biało-czerwonymi kotylionami. Na zakończenie uroczystości zostały wręczone nagrody w konkursach: przyrodniczym i biegach niepodległościowych.

akademia

akademia

akademia

akademia

akademia

akademia

akademia

akademia

 

czwartek, 12 listopada 2015

Dnia 6 listopada w naszej szkole odbyło się  przedstawienie cyrku SZOK. Wystąpili: klaun, żongler, pudelek, gołębie, pani z wężem. Najśmieszniejsza była krowa. Na zakończenie przedstawienia można było zrobić sobie zdjęcie z wężem.

cyrk

cyrkcyrk

cyrk

cyrk

cyrk

cyrk

Tagi: cyrk
13:53, amelcia1221 , Różności
Link Dodaj komentarz »
środa, 04 listopada 2015

   Dnia 27.10.2015 r. w Publicznej Bibliotece w Nowym Rybiu odbyło się spotkanie z podróżnikiem i fotografem Panem Włodzimierzem Musiałem, w którym wzięły udział klasy od IV - VI z Nowego Rybia oraz z Rupniowa. Mogliśmy zobaczyć wspaniałe zdjęcia z Afryki Południowej. Wysłuchaliśmy też ciekawych opowieści o dalekich podróżach. Wystawę zdjęć można zobaczyć  Bibliotece Publicznej w Nowym Rybiu.

podróżnik

podróżnik

podróżnik

podróżnik

podróżnik

podróżnik

podróżnik