Kategorie: Wszystkie | Biblioteka | Imprezy | Konkursy | Rozrywka | Różności | Sport | Wycieczki
RSS
wtorek, 21 listopada 2017

Dnia 17 listopada w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Limanowej odbył się XVI Konkurs Poezji Patriotycznej. Naszą szkołę reprezentowała Julia Szumańska z kl VI, która zajęła 1 miejsce pokonując 15 konkurentów! Julia pięknie przedstawiła wiersz Jana Andrzeja Morsztyna pt "Duma Niewolnicza". Do konkursu przygotowywała ja pani Maria Gąsiorek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!

poezja

poezja

poezja

poezja

czwartek, 16 listopada 2017

08.11.2017 r. w szkole w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w tenisie stołowym, w których walczyli chłopcy i dziewczęta z rocznika 2002/03/04. Do rywalizacji zgłosiły się cztery szkoły: Męcina nr.1, Nowe Rybie, Młynne oraz Rupniów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VII: Julia Tomczyk, Nina Kolarz, Kamil Giza i Kamil Dudek. W turnieju drużynowym chłopcy zdobyli III miejsce, a indywidualnie Julia Tomczyk wywalczyła II miejsce. 

Gratulujemy!

tenis

tenis

tenis

tenis

tenis

tenis

poniedziałek, 13 listopada 2017

Dnia 10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Na początek pani dyrektor wręczyła dyplomy, puchary i medale uczniom, którzy uczestniczyli w zawodach sportowych. Potem obejrzeliśmy prezentację "Droga Polski do odzyskania niepodległości". Święto Niepodległości uczciliśmy wierszami i pieśniami patriotycznymi w wykonaniu uczniów klas IV-VI. 

apel

apel

apel

apel

apel

apel

apel

apel

apel

piątek, 10 listopada 2017

Dnia 8 listopada odbył się XX Bieg Niepodległości w Młynnym. Rozpoczęły się one o godz 10:00. Na początek odsłuchaliśmy hymn Polski. Pomimo że było zimno to i tak było bardzo dużo emocji. Bieg zaczęły dzieci z oddziałów przedszkolnych, a później do zawodów przystąpiły starsze roczniki.

Najlepsi biegacze z naszej szkoły:

I miejsce - Ola Śliwa z kl VII i Dominik Mucha z kl IV

III miejsce - Amelia Kaja z kl VII i Mateusz Sajak z kl V

IV miejsce - Bartłomiej Pałka z kl IV

V miejsce - Andrzej Stanisz z kl VI 

VI miejsce- Sternal Adrian z kl III i Julia Szumańska z kl VI 

VII miejsce -  Kamil Brewczyński z kl I

Wszystkie wymienione osoby dostały dyplomy, I miejsca puchary i od I-III miejsca medale. Wszystkim serdecznie gratulujemy. 

 Tradycyjnie odbyło się także losowanie nagród. Główne nagrodami -biurka otrzymały uczniowie z naszej szkoły a mianowicie: Jakub Młyński i Jakub Tomczyk. 

 Więcej zdjęć i informacji na stronie http://www.gminalimanowa.pl/aktualnosci/2017/11/xx-jubileuszowy-bieg-niepodleglosci

biegi

biegi

biegi

biegi

biegi

biegi

biegi