Kategorie: Wszystkie | Biblioteka | Imprezy | Konkursy | Rozrywka | Różności | Sport | Wycieczki
RSS
poniedziałek, 19 grudnia 2011

       15 grudnia o godz.16:30 w Jordanowie odbył się V przegląd małopolskich chórów szkolnych programu MKiDN "Śpiewająca Polska", w którym wzięło udział 11 zespołów, w tym nasz chór "Canon".

Canon pod dyrekcją pani Iwony Gawlak zaśpiewał trzy piosenki pt.: "Moja Planeta", "Jezusa Narodzonego" oraz "A wczora z wieczora".

 

środa, 14 grudnia 2011

13 grudnia odbyła się wycieczka klas młodszych do Kopalni Soli w Bochni. Po przejechaniu 50 km mieliśmy możliwość zwiedzenia najstarszej kopalni soli. Najpierw zjechaliśmy windą górniczą 212 m pod ziemię, potem przejechaliśmy się super wagonikami. Podzieleni na trzy grupy przeszliśmy nowo oddaną multimedialną trasą turystyczną. Na zakończenie graliśmy i bawiliśmy się na sali gimnastycznej połozonej 250 m pod ziemią. Do domu wrócilismy pelni wrażeń.

 

bochnia

poniedziałek, 12 grudnia 2011

Dnia 6.12 w naszej szkole  zjawił się Święty Mikołaj. Wszystkim grzecznym dzieciom wręczył worki pełne słodyczy,które zasponsorowali państwo  Stanisław i Renata Młyńscy. 

mikolaj

09:10, kingap124 , Imprezy
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 05 grudnia 2011

wystawa

 

W dniach 07. 11. 2011 r. – 14. 11. 2011 r. w salach wystawowych Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu miała miejsce XXXII wystawa prac członków Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych (TPSP) w Limanowej, Mszanie Dolnej, Muszynie, Nowym Sączu i Szczawnicy.

Obok prac artystów na ścianach zawisły również prace dzieci, które chodziły naWarsztaty Młodzieżowe prowadzone przez Kluby Twórcze TPSP. Udział w takich warsztatach wzięła Szkoła Podstawowa im. M. Dąbrowskiej z Nowego Rybia. Uczennice: Mariola Kruczek, Weronika Łapczyńska, Patrycja Pasoń, Kinga Pączek, Sylwia Pędzik, Małgorzata Ptaszek pracowały pod kierunkiem Pani Anny Golonka, która jest nauczycielem plastyki w naszej szkole. Efektem tej pracy były trzy piękne obrazy o  intrygującym tytule „Świat po drugiej stronie lustra”.

W czasie wystawy trwał konkurs na najpiekniejsze prace. Każdy odwiedzający wystawę mógł zagłosować na 3 ulubione obrazy. W głosowaniu wzięła udział reprezentacja naszej szkoły: Remigiusz Jurek, Przemysław Pasoń, Patryk Bożemski i Paulina Kołodziej.

22 listopada w naszej szkole odbyła się projekcja filmu "Avatar". Film wzbudził bardzo dużą ciekawość u uczniów z naszej szkoły. Niestety, w połowie filmu nastąpiły pewne usterki, których nie dało się naprawić i uczniowie nie mogli obejrzeć drugiej połowy. Na szczęście panowie, którzy zorganizowali nam świetną zabawę obiecali, że przyjadą gdy tylko naprawią wszelkie usterki i ponownie obejrzymy film.

Wszyscy z niecierpliwością na nich czekamy !

 

16:02, sylwiap12345 , Imprezy
Link Dodaj komentarz »

 30 listopada odbyło się  spotkanie klas IV-VI z panią aspirant Marią Szubryt z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. Pani aspirant omówiła prawa i obowiązki dzieci, konsekwencje wynikające z nieprzestrzegania prawa. Zwróciła uwagę na zagrożenia dzisiejszego świata. 

czwartek, 01 grudnia 2011

Samorząd szkolny zaprasza do udziału w następujących konkursach świątecznych:

- Konkurs na najpiękniejsze świąteczne okna w klasie

- Konkurs klasowy na najładniejszy łańcuch o długości 3m.

- Konkurs indywidualny na najpiękniejszą ozdobę choinkową.

Zakończenie konkursów 16 XII 2011.

Zapraszamy!!

 
1 , 2