Kategorie: Wszystkie | Biblioteka | Imprezy | Konkursy | Rozrywka | Różności | Sport | Wycieczki
RSS
środa, 29 maja 2013

Od poniedziałku bierzemy udział w V Europejskim Tygodniu Sportu. Przedszkolaki i starsi od nich uczniowie mają możliwość sprawdzić się w różnorodnych dyscyplinach sportowych.

Pod opieką wychowawców młodsi uczniowie wybrali się na pieszą wycieczkę po okolicach Nowego Rybia. Następnego dnia Pani Bożena Chlipała zorganizowała przedszkolakom zawody, gdzie mali sportowcy mieli okazję rywalizować w różnych konkurencjach. Impreza sportowa nosiła nazwę "Przedszkolak podpowie - ruch i sport to zdrowie".

Dziś sportowcy ze starszych klas pojechali do Pisarzowej, by zmierzyć się w Turnieju Mini Piłki Nożnej Chłopców i Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt. Oczywiście nie zabrakło także chętnych do wieloboju zręcznościowego. Wszyscy mogli  też skorzystać z wielu atrakcji: dmuchana ściana wspinaczkowa, bugee. Impreza w Pisarzowej została zorganizowana

 sie pod hasłem "Wójt  Gminy Limanowa Dzieciom".

Ostatnie z zawodów szkolnych noszą nazwę "Jesteśmy sportowcami". Oprócz gier i zabaw sportowych najmłodsi mieli okazję "zwiedzić" wóz Ochotniczej Strazy Pożarnej w Nowym Rybiu.

Oczywiście najlepsi będą nagrodzeni odpowiednimi upominkami, a redakcja życzy zwycięstwa w dzisiejszych zawodach!

dzień dziecka

dzień dziecka

dzień dziecka

dzień dziecka

Więcej zdjęć  i relacja z imprezy w Pisarzowej na stronie http://www.ug.limanowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1616%3Adzie-dziecka-w-gminie-limanowa&catid=3%3Asport&Itemid=81&lang=pl

piątek, 24 maja 2013

Wszystkie mamy zapraszamy na uroczyste obchody Ich Święta, które odbędą się 6 czerwca o godz. 11.00.

Teraz przedstawiamy rysunki, które namalowały dzieci z klas młodszych. Klasa I rysowała portrety mam, a klasa II laurki dla mam.

mama

mama

mama

mama

mama

mama

mama

mama

mama

środa, 22 maja 2013
czwartek, 16 maja 2013

14 maja w naszej szkole odbyły się eliminacje do Gminnych Zawodów w Piłce Nożnej 7-ki. W eliminacjach brały udział drużyny z: Pasierbca, Rupniowa i naszej szkoły. Nasza drużyna okazała się najlepszą. A oto wyniki:

RUPNIÓW 3:5 PASIERBIEC

NOWE RYBIE 13:0 RUPNIÓW

NOWE RYBIE 9:0 PASIERBIEC

Kolejność drużyn:

1.MIEJSCE. NOWE RYBIE

2.MIEJSCE. PASIERBIEC

3.MIEJSCE. RUPNIÓW

Do dalszych etapów przeszły drużyny z Pasierbca i Nowego Rybia.

mecz

mecz

mecz

 

środa, 15 maja 2013

Właśnie ukazał się nowy numer gazetki szkolnej Plusk. Jest numerem  23, a drugim w tym roku. Zawiera bardzo ciekawe informacje  i nowinki o szkole!

Numer jes także dostępny na platformie Junior Media http://press.juniormedia.pl/paper/newspapers/

    Polecam !!!

 
1 , 2