Kategorie: Wszystkie | Biblioteka | Imprezy | Konkursy | Rozrywka | Różności | Sport | Wycieczki
RSS
czwartek, 28 maja 2015

W naszej szkole w ramach programu "Owoce i warzywa w szkole" odbył się konkurs plastyczny "Apetyt na zdrowie". W konkursie brały udział klasy młodsze ze szkoły w Nowym Rybiu i w Starym Rybiu. Wręczenie nagród odbyło się podczas Święta Szkoły a piękne prace wykonane z produktów żywnościowych zdobią nasz korytarz.

Oto wyniki :

Grupa I - klasy 0 i I

I miejsce- Maksymilian Król z Starego Rybia

II miejsce-Noemi Świder  z Nowego Rybia

III miejsce-Szymek Raczek z Starego Rybia

Grupa II - klasy II  i III:

I miejsce -Ksawery Król z Starego Rybia
II miejsce -Patrycja Kruczek z Starego Rybia
III miejsce -Klaudia Karcz z Nowego Rybia

apetyt

apetyt

apetyt

apetyt

apetytśroda, 27 maja 2015

Dnia 13.05.2015 roku odbyło się Święto Szkoły pt. "Wesoło i zdrowo, bo na sportowo". Na dzień sportu  zostali zaproszeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Starym Rybiu i klasa VI z Zespołu Szkół w Rupniowie.

Na początku imprezy klasy młodsze w ramach programu "Owoce i warzywa w szkole" wykonały ciekawe "kompozycje" z różnych warzyw i owoców. Klasy trzecie tworzyły plakaty o zgubnych skutkach palenia papierosów pod hasłem "Nie pal przy mnie proszę".

Następnie przystąpiono do rozgrywek sportowych. Rywalizacja w wielu różnych konkurencjach (np. rolki, bieg z maczugami, mini rowerki, bicykle, rzuty do celu, przeciąganie liny, skoki w workach oraz maty taneczne) była bardzo zacięta. Zwyciężyła i puchar Dyrektora Szkoły w Nowym Rybiu zdobyła drużyna gości ze Starego Rybia. Podczas imprezy wręczono także nagrody w konkursie "Apetyt na zdrowie".

Wynik rywalizacji w klasach starszych ważył się do samego końca rozgrywek. Po konkurencjach sportowych z meczami piłki nożnej dziewcząt i chłopców był remis. O zwycięstwie ekipy z Rupniowa zadecydowały maty taneczne.

Już czekamy na rewanż za rok!

Podczas święta nie zabrakło również pokazu akcji strażaków z OSP Nowe Rybie. Uczestnicy spotkania otrzymali lody i soki.

Cała impreza odbyła się m. in. dzięki sponsorom: Radzie Rodziców w Nowym Rybiu, OSP Nowe Rybie, firmie Tymbark, Koral oraz naszym nauczycielom: Pani Jadwidze i Panu Grzegorzowi. Dziękujemy!

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło

wesoło 

poniedziałek, 25 maja 2015

W dniu 12.05.2015 r. w Starej Wsi odbyły się zawody taneczne MAGA, w których wzięło udział 20 zespołów ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy. Z naszej szkoły wystartowały dwie grupy taneczne: „Dream Team" i „Dream Team Young” przygotowane przez panią Iwonę Gawlak.

W sumie zajęliśmy 3 miejsce.

taniec

taniec

taniec

taniec

zdjęcia ze strony www.ug.limanowa.pl 

poniedziałek, 11 maja 2015
piątek, 08 maja 2015

Dnia 05.05.2015 odbyła się akademia z okazji Święta 3 Maja,  przygotowana przez klasę IV wraz z Panią Iwoną Gawlak.

Uczniowie przestawiali w "żywej lekcji historii" najważniejsze wydarzenia związane z Konstytucją 3 Maja. Główną rolę wspaniale zagrała Natalia Tabak.

3 maj

3 maj

3 maj

3 maj

3 maj

3 maj

Tagi: akademia
21:51, amelcia1221 , Imprezy
Link Dodaj komentarz »

Dnia 29.042015 odbył się konkurs śpiewania "MaGa" w Starej Wsi. W konkursie brało udział około 100 dzieci i młodzież. Były 3 grupy, w pierwszej grupie mogły uczestniczyć dzieci  od 0-III, w drugiej od IV-VI, a w trzeciej od I gim.- III gim. W jury konkursu zasiadała m.in.  Żaneta Łabudzka finalistka programu The Voice of Poland. Z naszej szkoły w konkursie uczestniczyły 2 "śpiewające" grupy.

maga

maga

zdjęcia ze strony www.ug.limanowa.pl 

Tagi: konkurs maga
21:40, amelcia1221 , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2