Kategorie: Wszystkie | Biblioteka | Imprezy | Konkursy | Rozrywka | Różności | Sport | Wycieczki
RSS
środa, 26 czerwca 2013

Jutro ostatni raz zobaczymy naszych młodszych kolegów i nauczycieli, a także ostatni raz przekroczymy próg szkoły. Niestety żegnamy też naszą gazetkę, która towarzyszyła nam przez ostatnie lata w tej szkole. To wszystko zmusza nas do  łez. Nie zapomnimy też o wspólnych chwilach  spędzonych z przyjaciółmi.

Nasze uczucia najlepiej wyrazi piosenka: http://www.youtube.com/watch?v=_ogwTn_y2vE

:'( - Patrycja Pasoń

:'( - Kinga Pączek

:'( - Sylwia Pędzik

:'( - Gosia Ptaszek

..

koło

Dnia 20.6.2013 roku  odbyła się wycieczka klasy 3 z okazji zakończenia roku szkolnego. Wyprawa była do krzyża w Limanowej. Szliśmy bardzo długo pod wysoką górę. Pod koniec, gdy byliśmy już prawie u celu zaczęła się droga krzyżowa, którą odmawialiśmy. Po wysokich schodach wspięliśmy się na sam szczyt krzyża i podziwialiśmy widoki. Za kilka minut usłyszeliśmy jak ktoś gra "Barkę". Pod krzyżem był herb Papieski. Po zejściu z krzyża poszliśmy do koktajl-baru na lody i koktajle.  Do domu wróciliśmy pełni wrażeń.

Relacje napisała Karolina Kapitan.

Nasza biblioteka szkolna zorganizowała akcję "Uwolnij swoje książki, dziel sie z innymi radością czytania". W akcji wzieło udział 16 osób, które ofiarowały bibliotece 103 książki polskie i angielskie. Każda książka otrzymała nalepkę z imieniem ofiarodawcy

Serdecznie dziękujemy za dar i zapraszamy we wrześniu do pożyczenia.

ksiązki

Od 31maja do 1 czerwca br. na Pływalni Limanowskiej odbył się I Maraton Pływacki, zorganizowany w ramach V Eurepejskiego Tygodnia Sportu pod hasłem "Bezpieczne wakacje". Celem  imprezy było ustanowienie długości dystansu jaki można przepłynąć w 24h, a także ilość osób w nim uczestniczących. W maratonie brała udział uczennica klasy 5 Julia Adamczyk, która przepłynęła 200m i zdobyła certyfikat. Julia należy do Klubu Sportowego  Limanowa SWIM.

Gratulacje!!!

dyplom

środa, 19 czerwca 2013

Nasza elektroniczna gazetka została nagrodzona w konkursie gazetek szkolnych zorganizowanym przez Bibliotekę Orawską Antona Habovstiaka w Dolnym Kubinie i Bibliotekę Publiczną w Limanowej  w ramach projektu "Wzajemne inspiracje kulturalne - tradycyjne i innowacyjne". Nagrodą w konkursie jest czterodniowy wyjazd członków redakcji na Słowację, w dniach 07.07.2013 - 10.07.2013. W programie przewidywane są najróżniejsze atrakcje i zabawy.

Liczymy na dobrą zabawę i postaramy się na bieżąco przekazywać relacje z naszego pobytu!

Tagi: konkurs
09:23, sylwiap12345 , Konkursy
Link Dodaj komentarz »

11 czerwca w naszej szkole odbył się dzień sportu dla klas 4-6. Młodzi sportowcy rywalizowali w rozgrywkach piłki nożnej i siatkowej.

W piłce nożnej chłopcy z klasy VI zajeli  1 miejsce, klasa V miejsce 2, a klasa IV miejsce 3. Dziewczyny zajeły takie same miejsca jak chłopcy. Najbardziej interesujący mecz rozgrywał się między dziewczynami z klasy 5 i 6, o zwycięstwie klasy 6 zadecydowały karne.

Niestety burza nie pozwoliła dokończyć rozgrywek w piłkę siatkową.

mecz

mecz

siatka

mecz

środa, 12 czerwca 2013

6 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki i Ojca. Wesołe wierszyki i piosenki dla rodziców przygotowały klasy 0-3. Wystąpił także chór szkolny "Kanon" oraz uczniowie Sądeckiej Szkoły Muzycznej. Piękną prezentację z życzeniami przedstawił samorząd szkolny pod kierunkiem opiekuna pana Grzegorza.

dz.mamy

dz. mamy

dz.mamy

dz. mamy

dz.mamy

Wszystkich jednak zachwyciło przedstawienie o matce, ojcu i siedmiu córkach przygotowane przez Panią Małgorzatę Ryś z dziećmi uczęszczającymi na zajęcia taneczno-teatralne.

dz.mamy

dz.mamy

dz.mamy

W trakcie uroczystości odbyło się podsumowanie dwóch projektów: "Nie pal przy mnie proszę", "Trzymaj formę".

dz.mamy

dz. mamy

Na zakończenie wszyscy odśpiewali sto lat, następnie dzieci złożyły rodzicom życzenia a później goście udali się na miły poczęstunek.

dz. mamy

 

 
1 , 2