Kategorie: Wszystkie | Biblioteka | Imprezy | Konkursy | Rozrywka | Różności | Sport | Wycieczki
RSS
wtorek, 05 lipca 2016

Z okazji zakończenia roku szkolnego gazetka szkolna Plusk życzy wszystkim miłego wypoczynku w czasie wakacji, dużo słońca, dobrej pogody. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!!! ;3

wakacje

rys. Kamil kl. 3

wakacje

rys. Laura kl. 3

wakacje

rys. Karol kl. 1

wakacje

rys. Julia K. kl. 1

24.06.2016 w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Na początku klasa III pożegnała rok szkolny wierszami i piosenkami. Następnie dzieci, które pilnie się uczyły  otrzymały nagrody za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce. Pani dyrektor wręczyła też nagrody i dyplomy za różnego rodzaju konkursy takie jak: "Świetlik",  konkurs "EDI",100% frekwencje, czytelnictwo, SKO.

Nagrody za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:

Klasa I: Julia Janczyk, Adrianna Śliwa, Karol Skiba, Krystian Pędzik, Beata Giza, Julia Karcz,  Oliwia Kwarciak, Adrian Sternal.

Klasa II: Dominik Brewczyński, Weronika Pączek

Klasa III: Aleksandra Kolarz, Maksymilian Palka, Kamil Skiba

Klasa IV: Karol Giza, Julia Szumańska, Anna Pawlińska, Jarosław Tabor

Klasa V: Julia Tomczyk, Amelia Kaja, Aleksandra Śliwa, Małgorzata Sternal, Kamil Giza, Patryk Piechnik, Michał Wąsowicz, Jakub Młyński

gratulujemy wszystkim nagrodzonym. A kto nie dostał nagród w tym roku to musi jeszcze więcej czasu poświęcić na naukę i pilniej się uczyć w roku następnym. Życzymy oczywiście dzieciom udanych wakacji. 

koniec roku

koniec roku

koniec roku

koniec roku

koniec roku

koniec roku

koniec roku

koniec roku

koniec roku

poniedziałek, 04 lipca 2016

23.06 2016 roku w naszej szkole odbyło się pożegnanie szóstej klasy. W uroczystości wzięli udział nauczyciele i pracownicy szkół podstawowych w Nowym i Starym Rybiu oraz rodzice uczniów. Akademię rozpoczęło przekazanie sztandaru. Następnie klasa VI przedstawiła inscenizacje na poważnie i "z przymrużeniem oka". Na pamiątkę ofiarowała szkole gry do nauki języka angielskiego. Klasa V żegnając szóstoklasistów wręczała im indywidualne medale i odznaczenia oraz własnoręcznie ozdobione kubki.

Na zakończenie spotkania nastąpiło wręczenie świadectw i nagród przez panią dyrektor.

Prymusami szkoły zostali: Karolina Kapitan, Kinga Piechnik, Sophie Benk oraz Kamil Kaja. Klaudia Pączek oraz Karol Dudek otrzymali również świadectwo z czerwonym paskiem.

Każdemu było przykro pożegnać naszych przyjaciół a szczególnie nasze koleżanki z redakcji: Dorotę i Justynę. Życzymy im samych sukcesów w nowej szkole.

 kl 6

kl 6

kl 6

kl 6

kl 6

kl 6

kl 6

kl 6

kl 6

kl 6

kl 6

kl 6

kl 6

kl 6

kl 6

kl 6

kl 6