Kategorie: Wszystkie | Biblioteka | Imprezy | Konkursy | Rozrywka | Różności | Sport | Wycieczki
RSS
wtorek, 19 czerwca 2018

13.06.2018r   Amelia Kaja, Aleksandra Śliwa i Natalia Tabak wzięły udział w VI Festiwalu piosenki angielskiej, który odbył się w Rabce  Do rywalizacji o 3 nagradzane miejsca w 3 kategoriach wiekowych przystąpiło 260 uczestników. Starsze grupy rywalizowały w eliminacjach. Niestety naszym reprezentantkom nie udało się awansować do finału. Imprezie towarzyszył piknik o charakterze edukacyjnym.

festwal

festwal

festwal

zdjecia ze strony http://www.gmina.rabka.pl/main/aktualnosci/VI-Edycja-Festiwalu-Piosenki-Angielskiej/idn:2663

Tagi: konkurs
22:14, ania5812 , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 18 czerwca 2018

Ostatni dzień rozpoczęliśmy jak zawsze śniadaniem. Po nim mięliśmy czas aby trochę się spakować i posprzątać pokój. Kiedy to zrobiliśmy udaliśmy się na plaże gdzie przebyliśmy całe popołudnie. Po powrocie z plaży domykaliśmy walizki i sprawdzaliśmy czy, aby na pewno wszystko schowaliśmy. Zaraz po kolacji czyli o godzinie 18:30 wzięliśmy bagaż i weszliśmy do autobusu. Na początku wszyscy byli trochę zmartwieni, że odjeżdżamy jednak tęskniliśmy za domem. Nad morze jechaliśmy 15 godzin jednak w drugą stronę było o wiele szybciej, ponieważ jechaliśmy 12,5 godzin. Na parkingu koło szkoły byliśmy o godzinie 7:00.

Do domu wróciliśmy pełni wrażeń i emocji.

Nikt nie żałuje, że zdecydował się na wyjazd. Niektórzy zapewniają, iż napewno pojadą za rok.

morze

morze

morze

morze

morze

piątek, 15 czerwca 2018

Piąty dzień dwie dziewczyny wraz z paniami Bożenką i Sylwią rozpoczęły o ...4.45 wędrówką na wschód słońca. Widać było jak słońce "wychodzi z morza". Niebo było pięknie pomarańczowe. Po sesji zdjęciowej poszłyśmy dalej spać. Wstaliśmy na śniadanie na godzinę 9:00. Zaraz po śniadaniu wyruszyliśmy autobusem do Kołobrzegu, gdzie udaliśmy się do "Ukrytej krainy". Tam otrzymaliśmy "magiczną różdżkę" i wstążki, które mieliśmy zawiązać w pewnej komnacie. Kiedy weszliśmy do tego zaczarowane miejsca zaczęliśmy słuchać mówiących zwierząt, szukać gwiazdek i strzałek gdzie mamy iść.  Wszyscy po kolei czarowali. Wreszcie doszliśmy do Komnaty Czarodzieja zaczęliśmy wszyscy wiązać wstążki ze swoimi imionami. Z Zaczarowanego Świata udaliśmy się do "Miasta mysz". Było tam aż 50 żywych mysz. Na początek każdy był trochę przestraszony,  jednak podobało nam się. Pobyt w Kołobrzegu zakończyliśmy rejsem statkiem. Wyprawa była pełna wrażeń.

morze

morze

morze

morze

morze

morze

wtorek, 12 czerwca 2018

Dnia 4.06.2018 roku z okazji dnia dziecka odbył się dzień sportu. Klasy 0-3 konkurowały w wielu dyscyplinach np: rzuty do celu, biegi, najdłuższe skakanie na skakance, przechodzenie przez tor przeszkód. Maluchy miały możliwość obejrzenia filmu lub rysunków na asfalcie. Klasy od 4-7 rywalizowały o najlepszego  sportowego mistrza szkoły oraz najbardziej wysportowaną klasę w konkurencjach rzuty do kosza, przeciąganie liny, rzuty do celu, skoki w workach. Na zakończenie klasy 4-7 walczyły w  turnieju  piłki nożnej. Najlepiej wysportowaną klasą okazała się klasa V.

Atrakcjami całego dnia była wata cukrowa, lody, ciasteczka oraz popcorn. Tradycyjnie przybyła do nas straż z pokazem oraz ciekawymi opowieściami o ratunkowych akcjach...

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

niedziela, 10 czerwca 2018

To już czwarty dzień naszego pobytu w Dźwirzynie. Ten dzień zaczęliśmy pysznym śniadaniem a następnie pojechaliśmy autobusem na stacje gdzie przesiedliśmy się do  kolejki. Udaliśmy się do Trzęsacza, gdzie zwiedziliśmy ruiny kościoła na klifie oraz podziwialiśmy piękne krajobrazy z platformy widokowej. Następnie mieliśmy czas dla siebie aby iść na lody lub kupić pamiątki. Po powrocie do pensjonatu poszliśmy na obiad a zaraz po nim na plażę. Byliśmy tam do kolacji, czyli do 18:00. Wieczorem zaczęło się ognisko i zabawa. Wszyscy śpiewali i tańczyli aż do ciszy nocnej. 

A co jutro będziemy robić ... ?

morze

morze

morze

morze

morze

morze

morze

piątek, 08 czerwca 2018

Trzeci dzień jak zawsze zaczęliśmy śniadaniem. Potem poszliśmy na plażę. Wszyscy byli zadowoleni. Wróciliśmy się na obiad i od razu wyruszyliśmy do parku rozrywki. Wszyscy świetnie się bawili. Każdy znalazł dla siebie odpowiednią atrakcję. Została przydzielony nam pani która pomagała nam się przemieszczać po ogromnym parku rozrywki. Spędziliśmy tam kilka godzin. Wróciliśmy się dopiero na kolację. Zaraz po niej kilka osób grało w piłkę, kilka poszło na zakupy a niektórzy po prostu poszli do pokoju odpocząć.

morze

morze

morze

morze

morze

morze

morze

 

czwartek, 07 czerwca 2018

5 czerwca czyli drugiego dnia naszego pobytu nas morzem dużo się działo. Rano standardowo zeszliśmy na śniadanie. Następnie była chwila dla nas i poszliśmy na gokarty. Jeździliśmy równą godzinę. Było wspaniale ! Wszystkim się po8dobało. Następnie poszliśmy na lody i wróciliśmy do ośrodka. Odpoczęliśmy trochę i zjedliśmy obiad. Po obiedzie mieliśmy chwilkę dla siebie i poszliśmy na plażę. Byliśmy tam do samej kolacji. Zaraz po niej było ognisko wraz z zabawą. Wszyscy świetnie się bawili. 

Jestem strasznie ciekawa co następnego dnia będziemy robić...

morze

morze

morze

morze

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 76