Kategorie: Wszystkie | Biblioteka | Imprezy | Konkursy | Rozrywka | Różności | Sport | Wycieczki
RSS
piątek, 18 maja 2018

Dnia 11 maja na boisku sportowym w naszej szkole odbyły się eliminacje do Mistrzostw Gminy Limanowa w piłce nożnej drużyny chłopców. Uczestniczyła w nich nasza szkoła, Rupniów oraz Pasierbiec. Nasi chłopcy po wygraniu wszystkich meczy z pierwszego miejsca awansowali do dalszych rozgrywek. II miejsce i awans zdobyła drużyna z Rupniowa. Na koniec wszyscy pogratulowali sobie i podziękowali za sportową rywalizację. 

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

Dnia 4 maja 2018r uczciliśmy uroczystą akademią Święto Konstytucji 3 Maja. Uroczystość rozpoczęliśmy odśpiewaniem "Mazurka Dąbrowskiego" w obecności sztandaru szkoły. Następnie zapoznaliśmy się z historią powstania Konstytucji słuchając recytacji i śpiewu chóru. Na zakończenie odbył się teleturniej "Milionerzy" dotyczący wydarzeń z 1791r. Na pytania "Huberta Urbańskiego" czyli Natalii Tabak odpowiadała Wiktoria Brewczyńska z kl. IV. Z pomocą publiczności i telefonu do przyjaciela udało się jej zdobyć milion czyli 6 z historii.

3 Maja

3 Maja

3 Maja

3 Maja

3 Maja

3 Maja

9 maja uczciliśmy Dzień Ziemi. Podczas akademii krótkie przedstawienie o czystym świecie zaprezentowała klasa I. Obejrzeliśmy też prezentacje o ekologii, a chór szkolny zaśpiewał piosenki o naszej planecie.

dzień ziemii

dzień ziemii

dzień ziemii

dzień ziemii

dzień ziemii

dzień ziemii

dzień ziemii

środa, 09 maja 2018

Dnia 23 kwietnia w Szkole Podstawowej w Młynnem odbył się IX Turniej Tenisa Stołowego dla klas I-III "Maluch 2018". W zawodach wzięło udział 50 zawodników, w tym reprezentacja naszej szkoły licząca 7 młodych tenisistów. Najlepsze wyniki uzyskali:

Kamil Brewczyński kl. I - IV miejsce

Beata Giza kl. III - IV miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

tenis

tenis

tenis

tenis

tenis

tenis

zdjęcia ze strony http://www.gminalimanowa.pl/aktualnosci/2018/04/maluch-2018-ix-turniej-tenisa-stolowego-dla-najmlodszych

środa, 25 kwietnia 2018

Miło nam poinformować, że Beata Giza uczennica klasy III zdobyła III miejsce w powiatowym konkursie "Ekologiczny Stroik Wielkanocny".  Wręczenie nagród odbyło się 13 kwietnia w budynku Starostwa Limanowskiego. 

Gratulujemy!

stroik

stroik

środa, 18 kwietnia 2018

W dniach 10. 04. 2018r. i 11. 04. 2018r. w szkole w Rupniowie odbyły się zawody gry w piłkę ręczną dziewcząt i chłopców z roczników 2005 i młodszych.

Drużyna chłopców składała się z:

- Kacper Józkowicz

- Ksawery Król

- Arkadiusz Kaja

- Karol Giza

- Jarosław Tabor

- Jakub Mucha

- Albert Kaja

- Daniel Kaja

- Mateusz Sajak

Zajęli oni - III miejsce

Serdecznie im gratulujemy !!!

Drużyna dziewczyn składała się z:

- Wiktoria Kolarz

- Kinga Pytel

- Anna Pawlińska

- Oliwia Cieślik

- Martyna Kurzeja

- Laura Papież

- Klaudia Karcz

- Monika Tabak

- Gabriela Dudek

Zajęły one - IV miejsce

Serdecznie im gratulujemy !!!

ręczna

 ręczna

ręczna

reczna

ręczna

ręczna

ręczna

ręczna

ręczna

ręczna

zdjęcia ze strony

http://www.gminalimanowa.pl/aktualnosci/2018/04/rupniow-po-raz-kolejny-niepokonany-w-pilce-recznej

http://www.gminalimanowa.pl/aktualnosci/2018/04/mistrzostwo-gminy-w-mini-pilce-recznej-dla-chlopcow-ze-starej-wsi

 

piątek, 13 kwietnia 2018

Dnia 5 kwietnia w świetlicy OSP Pisarzowa odbył się miejsko-gminny etap konkursu "Młodzież zapobiega pożarom". Z naszej szkoły uczestniczyły Julia Szumańska i Anna Pawlińska z kl VI. Konkurs składał się z dwóch etapów. Po części pisemnej pięć najlepszych osób przed komisją odpowiadało na pytania. Jak same dziewczyny przyznają było trudno. Jednak Julia przeszła do następnego etapu. I właśnie ona zajęła V miejsce a Ania otrzymała nagrodę za udział.

Dziewczynom bardzo gratulujemy !!!

strsż

straż

straż

straż

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 74