Sport

poniedziałek, 17 grudnia 2018

 03.12.2018 roku w ZSP nr 4 w Limanowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu, a zarazem eliminacje do zawodów rejonowych w tenisie stołowym indywidualnym w ramach Igrzysk Dzieci (urodzeni 2006 i  młodsi). W zawodach wzięły udział Marzena Kwarciak i Monika Tabak z kl. VII. Do zawodów rejonowych awansowała Marzena Kwarciak. GRATULUJEMY!

11.12.2018 roku w ZSP nr 4 w Limanowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym indywidualnym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 3 gimnazjum oraz 7-8 klasy SP). Naszą szkołę reprezentowali Julia Tomczyk i Kamil Dudek z kl. VIII.

piątek, 16 listopada 2018

8. 11. 2018r. w Rupniowie odbył się mistrzostwa gminny Limanowa w tenisie stołowym. Przy stołach spotkało się prawie 40 zawodników i zawodniczek z dwóch kategorii wiekowych, którzy rywalizowali w zawodach indywidualnych i drużynowych.

Nasi reprezentanci zaprezentowali się wspaniale!

ROCZNIK 2006 I MŁODSI

- I miejsce -Drużyna dziewcząt w składzie: Monika Tabak i Marzena Kwarciak

indywidualnie

I miejsce - Monika Tabak

III miejsce Marzena Kwarciak

 

MŁODZIEŻ SZKOLNEJ Z ROCZNIKA 2003/04/05

III miejsce - drużyna dziewcząt w składzie Julia Tomczyk i Nina Kolarz

 indywidualnie:

- III miejsce - Julia Tomczyk

- II miejsce Kamil Dudek

 Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !!!

tenis

tenis

tenis

tenis

tenis

tenis

czwartek, 15 listopada 2018

7 listopada odbył się XXI Bieg Niepodległości w Młynnym. Tradycyjnie wzięła w nim udział liczna reprezentacja naszej szkoły. Na szczęście pogoda sprzyjała wszystkim uczestnikom. Na początku został odśpiewany hymn, później krótkie słowo od organizatorów. 500 zawodników z 15 szkół biegało w 14 kategoriach indywidualnych i sztafetach.

 Najlepsi biegacze to:

- Dominik Mucha z klasy V - I miejsce

- Dominik Brewczyński  kl. V - IV miejsce

- Aleksandra Śliwa kl. VIII- IV miejsce

- Julia Szumańska kl. VII- V miejsce

Gratulujemy wyników!!!!

biegi

biegi

wtorek, 23 października 2018

4 października odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w halowej piłce dziewcząt a 8 października chłopców z roczniak 2003/04/05. Wielki sukces w rozgrywkach osiągnęła drużyna dziewcząt z klasy VIII, która walcząc ze starszymi koleżankami zdobyła tytuł mistrzyń gminy i awansowała do etapu powiatowego.

GRATULUJEMY!

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zdjęcia ze strony http://www.gminalimanowa.pl/aktualnosci/2018/10/dziewczeta-z-nowego-rybia-mistrzyniami-halowej-pilki-noznej

wtorek, 12 czerwca 2018

Dnia 4.06.2018 roku z okazji dnia dziecka odbył się dzień sportu. Klasy 0-3 konkurowały w wielu dyscyplinach np: rzuty do celu, biegi, najdłuższe skakanie na skakance, przechodzenie przez tor przeszkód. Maluchy miały możliwość obejrzenia filmu lub rysunków na asfalcie. Klasy od 4-7 rywalizowały o najlepszego  sportowego mistrza szkoły oraz najbardziej wysportowaną klasę w konkurencjach rzuty do kosza, przeciąganie liny, rzuty do celu, skoki w workach. Na zakończenie klasy 4-7 walczyły w  turnieju  piłki nożnej. Najlepiej wysportowaną klasą okazała się klasa V.

Atrakcjami całego dnia była wata cukrowa, lody, ciasteczka oraz popcorn. Tradycyjnie przybyła do nas straż z pokazem oraz ciekawymi opowieściami o ratunkowych akcjach...

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

sport

piątek, 25 maja 2018

Dnia 21 maja w Męcinie odbyły się Mistrzostwa Gminy w "szóstkach" piłkarskich. Z naszej szkoły pojechali na nie chłopcy:

-Eryk Przechrzta i Dominik Brewczyński z kl IV

-Stanisław Pasoń, Maksymilian Palka i Daniel Kaja z kl V

-Jarosław Tabor, Karol Giza, Kacper Józkowicz, Ksawery Król i Arkadiusz Kaja z kl VI

Chłopaki grali bardzo dobrze jednak nie udało im się zdobyć I miejsca. Natomiast są wice Mistrzami Gminy.

Dostali piękny puchar, piłki, ochraniacze i dyplomy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów !

nożna

nożna

nożna

nożna

nożna

nożna

nożna

zdjęcia ze strony

http://www.gminalimanowa.pl/aktualnosci/2018/05/chlopcy-z-mordarki-mistrzami-gminy-w-szostkach-pilkarskich

piątek, 18 maja 2018

Dnia 11 maja na boisku sportowym w naszej szkole odbyły się eliminacje do Mistrzostw Gminy Limanowa w piłce nożnej drużyny chłopców. Uczestniczyła w nich nasza szkoła, Rupniów oraz Pasierbiec. Nasi chłopcy po wygraniu wszystkich meczy z pierwszego miejsca awansowali do dalszych rozgrywek. II miejsce i awans zdobyła drużyna z Rupniowa. Na koniec wszyscy pogratulowali sobie i podziękowali za sportową rywalizację. 

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8