Sport

środa, 21 czerwca 2017

Dnia 06.06.2017r. do naszej szkoły przyjechał mistrz świata i mistrz Europy w kickboxingu Tomasz Gargula. Opowiadał nam o swoim życiu oraz o tym, że zło nigdy nam nie pomoże. Wie on to z własnego doświadczenia, gdyż sam spędził w więzieniu jedenaście lat.

bokser

bokser

boxer

boxer

poniedziałek, 12 czerwca 2017

Dnia 1 czerwca w naszej szkole  z okazji Dnia Dziecka odbył się Dzień Sportu. Z tej okazji mieliśmy różne ciekawe atrakcje i konkurencje sportowe. Klasy 0-III rywalizowały w biegach, skokach w workach, przeciąganiu liny, natomiast  klasy IV-VI konkurowały w zawodach: piłki nożnej, siatkówki i piłki ręcznej. Odbył się tęż mecz piłki siatkowej pomiędzy uczniami a pracownikami szkoły. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta nie dały szans kadrze pedagogicznej.

Puchar za zajęcie I miejsca w rywalizacji klasowej zdobyła klasa VI.

Dużą atrakcją dla wszystkich był przyjazd strażaków z OSP Nowe Rybie i  próbna ewakuacja. Mogliśmy oglądnąć dwa wozy strażackie w środku. Od strażaków dostaliśmy pyszne lody.

Dziękujemy wszystkim organizatorom i sponsorom za super zabawę!

dz.dziecka

dz.dziecka

dz.dziecka

dz.dziecka

dz.dziecka

dz.dziecka

dz.dziecka

dz.dziecka

dz.dziecka

dz.dziecka

dz.dziecka

dz.dziecka

dz.dziecka

dz.dziecka

dz.dziecka

dz.dziecka

dz.dziecka

dz.dziecka

poniedziałek, 22 maja 2017

15 maja 2017r  drużyna chłopców z naszej szkoły po przejściu eliminacji pojechali do Męciny na rywalizację o tytuł Mistrza Gminy Limanowa w piłce nożnej. Po ciężkiej i wyczerpującej walce zdobyli II miejsce. Oto wyniki końcowe:

I miejsce - SP Mordarka

II miejsce - SP Nowe Rybie

III miejsce - SP  Męcina nr. 2

IV miejsce - SP Stara Wieś nr. 1

Udział: SP Rupniów, SP Siekierczyna nr. 2

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

piłka nożna

piłka nożna

piłka nożna

piłka nożna

piłka nożna

więcej zdjęć: http://www.gminalimanowa.pl/aktualnosci/2017/05/chlopcy-z-mordarki-mistrzami-gminy-w-pilce-noznej-szkol-podstawowych

wtorek, 25 kwietnia 2017

Dnia 23.03.2017 roku w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w piłkę ręczną chłopców. Nasza drużyna bardzo zacięcie walczyła, jednak nie udało się zdobyć miejsca na podium.

Tydzień później także dziewczyny pojechały na zawody piłki ręcznej. Dziewczyny mimo awansu z grupy znalazły się tuż od podium. W dogrywce przegrały walkę o trzecie miejsce. 

ręczna

ręczna

ręczna

ręczna

ręczna

ręczna

poniedziałek, 27 marca 2017

Dnia 9.03.2017 naszą szkołę w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Piłce siatkowej w Pisarzowej reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Kamil Dudek, Kamil Giza, Patryk Piechnik, Michał Wąsowicz,Kacper Józkowicz, Jarosław Tabor, Karol Giza,Arkadiusz Kaja, Albert Kaja. Nasi reprezentanci niestety tym razem nie znaleźli się na podium.

Lepiej powiodło się drużynie dziewcząt, która 14 marca rywalizowała o tytuł Mistrza Gminy Limanowa w Piłce Siatkowej. Dziewczyny zdobyły III miejsce a walka była bardzo zacięta. Nasza szkolę reprezentowały: Julia Tomczyk, Amelia Kaja, Aleksandra Śliwa, Zuzanna Przechrzta, Nina Kolarz, Kinga Pytel, Ania Pawlińska oraz Klaudia Karcz.

Gratulujemy!

 siatka

siatka

siatka

siatka

siatka

siatka

siatka

siatka

więcej zdjęć na stronie 

http://www.gminalimanowa.pl/aktualnosci/2017/03/chlopcy-z-pisarzowej-najlepsi-w-mini-siatkowce

http://www.gminalimanowa.pl/aktualnosci/2017/03/dziewczeta-z-pisarzowej-mistrzyniami-gminy-w-mini-pilce-siatkowej

środa, 30 listopada 2016

7 listopada odbył się XIX już Bieg Niepodległości w Młynnym, w którym wzięła udział liczna reprezentacja naszej szkoły. Mimo bardzo niesprzyjających warunków (mokry teren, zimno) nie brakowało nam energii do biegania. Dzięki temu osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki. Bezkonkurencyjny okazał się Dominik Mucha, który ponownie nie dał szans swoim rówieśnikom.

Oto najlepsi biegacze;

Dominik Mucha- miejsce I

Julia Tomczyk- miejsce III

Adrianna Śliwa- miejsce IV

Adrian Sternal- miejsce IV

Daniel Kaja- miejsce IV

Mateusz Sajak- miejsce IV

Weronika Pączek- miejsce V

Julia Szumańska- miejsce V

Kamil Giza- miejsce VI

Klaudia Karcz- miejsce VII

Karol Giza- miejsce VII

Amelia Kaja- miejsce VIII 

Kacper Józkowicz- miejsce VIII

sztafecie dziewcząt zdobyliśmy miejsce VI

W sztafecie chłopców zdobyliśmy miejsce IV

Wszyscy do domów wróciliśmy bardzo zmęczeni i przemoknięci, ale każdy uważa, że warto było jechać.

Gratulujemy sportowej postawy!

biegi

biegi

biegi

biegi

biegi

więcej zdjęć na stronie http://ug.limanowa.pl/pl/284/2930/za-nami-xix-bieg-niepodleglosci-.html#prettyPhoto 

26 listopada nasi tenisiści stołowi wzięli udział w Mistrzostwach Gminy Limanowa Szkół Podstawowych, które odbyły się w Rupniowie.

Drużyna dziewcząt w składzie: Julia Tomczyk, Aleksandra Śliwa i Monika Tabak zdobyła II miejsce. Indywidualnie Julia Tomczyk została wicemistrzynią Gminy Limanowa.

Również drużyna chłopców w składzie: Kamil Giza, Kamil dudek i Jarosław Tabor zostali wicemistrzami gminy, a w rozgrywkach indywidualnych II miejsce zajął Kamil Dudek.

Gratulujemy!

tenis

tenis

tenis

tenis

tenis

tenis

tenis

tenis

tenis

więcej zdjęć na  http://ug.limanowa.pl/pl/284/2914/za-nami-mistrzostwa-gminy-w-tensie-stolowym-szkol-podstawowych.html#prettyPhoto

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6