Kategorie: Wszystkie | Biblioteka | Imprezy | Konkursy | Rozrywka | Różności | Sport | Wycieczki
RSS

Różności

piątek, 15 grudnia 2017

Nasza szkoła po raz drugi włączyła się w akcję charytatywną "Szlachetną Paczka". Zbieraliśmy pieniądze podczas zabawy andrzejkowej. Sklepiki ze słodkościami i upominkami zorganizowały klasy III-VII. Było dużo słodkości przygotowanych przez dzieci i rodziców np. galaretki, ciasta, babeczki, desery. Nie zabrakło też bransoletek, naszyjników i rysunków. Była też loteria fantowa dla klas młodszych. Dodatkowo dużo osób włączyło się w akcję przynosząc do szkoły np pościel, ubrania, produkty spożywcze itp. 

Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły udało się zebrać około 2800 zł. Za te środki zakupiliśmy potrzebne rzeczy dla wybranej rodziny. Wolontariusze "Szlachetnej Paczki" z Limanowej przekazali naszą paczkę potrzebującym.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej paczce rodzina będzie szczęśliwa i będzie się jej łatwiej żyło.

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

środa, 13 grudnia 2017

5 grudnia nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci w szkole dzień,  ponieważ przybył do nas św. Mikołaj. Miły gość odwiedził najmłodszych i trochę starczych wręczając prezenty i opowiadając o historii św Mikołaja. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z prezentów.

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

piątek, 27 października 2017

Dnia 18 października odbyło się spotkanie z przedstawicielami Banku Spółdzielczego w Limanowej z klasą I. W trakcie prezentacji uczniowie klasy I i III dowiedzieli się dużo o oszczędzaniu i poznali historię banku. Następnie uczestniczyli w quizie z nagrodami.

Na zakończenie spotkania uczniowie klasy I otrzymali z rąk opiekuna SKO - Pani Bożeny Chlipała -książeczki oszczędności a od przedstawicielek banku - drobne upominki.

sko

sko

sko

sko

sko

sko

sko

sko

piątek, 06 października 2017

Tradycyjnie we wrześniu  wybieraliśmy samorządy klasowe i szkolny. W roku szkolnym 2017/2018 r. w samorządzie szkolnym są :

przewodniczący - Kamil Giza

zastępca - Aleksandra Śliwa

skarbnik - Patrycja Korba

sekretarz - Wiktoria Kolarz

Opiekunem samorządu została - pani Jadwiga Kowalczyk

Mamy nadzieje że nasi przedstawiciele będą wspaniale wypełniać swoje obowiązki.

samorząd

 

czwartek, 29 czerwca 2017

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017 nastąpiło podsumowanie działalności Szkolnej Kasy Oszczędności. Najbardziej aktywni i systematycznie oszczędzający członkowie SKO otrzymali z rąk Pani Dyrektor upominki ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Limanowej.

sko

wtorek, 27 czerwca 2017

Niespodziankę najmłodszym sprawili członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy OSP w Nowym Rybiu. Ofiarowali oni maskotki wszystkim dzieciom z oddziału przedszkolnego. Dziękujemy!

pluszaki

pluszaki

pluszaki

wtorek, 20 grudnia 2016

Po raz pierwszy nasza szkoła włączyła się w akcję "Szlachetna paczka". Inicjatorem pomysłu była klasa II z wychowawcą panią Agatą Jaworską.

Wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice bardzo zaangażowali się w tą akcję. Podczas zabawy andrzejkowej oraz w następnych dniach klasy 2-6 sprzedawały: babeczki, ciasta, galaretki, bezy i inne słodkości. Dzięki rodzicom sklepiki były bardzo bogate. Zebrane zostało około 1800 zł za które zakupiono produkty dla potrzebującej rodziny. Nasze zielone paczki zostały dostarczone do punktu zbiórki w Zespole Szkół nr 1 w Limanowej.

Wszystkim ofiarodawcom i kupującym serdecznie dziękujemy !!!

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

paczka

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 14